21:00-

LITERACKI TEATRALNY

/Raymond Queneau/Ćwiczenia stylistyczne

Piotr Jankowski Czarny… Marian – tak mówi na mnie Gosia Brajner… czyli Halina. Znamy się ze szkoły. Graliśmy razem w moim debiucie i u Grażyny Kani. Ćwiczenia to jej pomysł, ale nasza bajka. Ta sama wrażliwość, wariactwo, kierunek! Nenko… Wariat muzyczny. Ćwiczenia stylistyczne to nasz teatralny koncert na trzy głosy.

Małgorzata Brajner Halina – tak mówi na mnie Czarny, Marian… czyli Piotrek Jankowski. Kiedy twierdzi, że znamy się ze szkoły, to nie kłamie. Nie wiedziałam, że to jego debiut, a u Kani była niezła jazda... Ćwiczenia to nasza bajka, ale mój pomysł. Ta sama wrażliwość, wariactwo, kierunek! Nenko… zagra nawet na kapuście. 

Marcin Nenko Nenko – działam w chaosie i zarażam tym chaosem Mariana i Halinę, czyli Piotrka i Gosię, czyli tych co razem grali u Grażyny Kani, której Nenko, czyli ja, nie poznałem, bo bawiłem się wtedy na komersie w podstawówce. Ćwiczenia to pomysł Gosi, ale ja gram na kontrabasie, klawiszu, gitarze, przeszkadzajkach, kapuście i jeszcze muszę śpiewać, za co z góry przepraszam. Ćwiczenia stylistyczne to nasz teatralny koncert na trzy głosy... i kapustę.

Na spektakl serdecznie zapraszamy na Scenę Kameralną Teatru Wybrzeże, ul. Bohaterów Monte Cassino 30.

/ Raymond Queneau/Ćwiczenia stylistyczne

LITERACKI TEATRALNY

19, 21:00 -